Gdzie kupić motocykl Ducati?

image

Ducati to włoskie przedsiębiorstwo, które od blisko 100 lat zajmuje się produkcją motocykli sportowych. Obecnie marka wchodzi w skład koncernu Volkswagen. Silniki Ducati charakteryzują się rozrządem desmodromicznym, w którym za zamykanie zaworów nie odpowiada sprężyna, a dodatkowa krzywka. Również w Polsce ta marka cieszy się ogromną popularnością.

Zakup motocykla Ducati - dlaczego warto?

Motocykle Ducati to klasyka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Świetne osiągi i doskonała prezencja to prawdziwa wizytówka tych włoskich jednośladów. Jeśli zależy nam na motocyklu europejskiej marki, będzie to definitywnie jeden z najlepszych możliwych wyborów. Na wyróżnienie zasługuje także fakt, że Ducati posiada w Polsce oficjalnego dealera - nie będziemy musieli zatem martwić się serwisowaniem w przypadku jakiejkolwiek awarii. Ducati to marka, która rozkochała w motocyklach niejednego fana motoryzacji. 95 lat doświadczenia w produkcji sportowych motocykli sprawia, że te włoskie jednoślady cechuje niezawodność i doskonały design.

Gdzie kupić motocykl Ducati - online czy stacjonarnie?

Ducati posiada w Polsce ośmiu autoryzowanych dealerów. W przypadku województwa małopolskiego jest to Moto Mio Kraków znajdujące się przy ulicy Zakopiańskiej 171A. Oficjalnego dealera Ducati znajdziemy również w 7 innych miastach wojewódzkich. Na północy kraju możemy wybrać AF Motors z siedzibą w Toruniu lub Ducati Baltic Motors, znajdujące się w Gdańsku. W Warszawie podobnie jak w Łodzi sprzedażą tych legendarnych sportowych motocykli zajmuje się Liberty Motors, a na Śląsku - Eurorider Katowice. Motocykle Ducati możemy zakupić również w Poznaniu w salonie IT Centrum Ducati. Ponadto kierowcy z województwa pomorskiego mogą skorzystać z usług wirtualnego dealera - Ducati 3City. Profesjonalni doradcy nie tylko doradzą nam w sprzedaży pojazdów i części, ale także w serwisie. Poprzez internet możemy się także umówić na jazdę testową. W przypadku innych dealerów m.in. Moto Mio Kraków, prowadzą oni często sklepy internetowe, w których możemy zamówić wymarzony motocykl.

Modele motocykla Ducati dostępne w Krakowie

Moto Mio Kraków posiada w ofercie aż 44 pojazdy marki Ducati, jednak od ręki dostaniemy zaledwie dwa z nich - Ducati Scrambler Nightshift i Ducati Scrambler 1100 Sport PRO. Pierwszy ze wspomnianych modeli doskonale nadaje się do jazdy nocnej zarówno na utwardzonych, jak i brudnych drogach. Scrambler Nightshift wyposażony jest w wygodne, płaskie, dwuosobowe siedzenia w stylu Café Racer, które jest wygodne zarówno dla kierowcy, jak i też pasażera. Drugi z modeli - Ducati Scrambler 1100 Sport PRO został wyposażony w niską kierownicę i zawieszenie Öhlins gwarantujące doskonały komfort jazdy. Układ hamulcowy Brembo i innowacyjne oświetlenie dają spore poczucie bezpieczeństwa podczas wyczynowej jazdy. Jeśli poszukujemy innego modelu - możemy skorzystać ze wspomnianego wcześniej, profesjonalnego sklepu internetowego.